Z życia klasy 0a

Boże Narodzenie

Przed Świętami Bożego Narodzenia wspólnie przygotowalismy słodkie przysmaki na wigilię klasową. Dzieciom bardzo podobał się pomysł. Chętnie i samodzielnie wykonywały swoje przysmaki.

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia wybraliśmy się do fabryki bombek, aby przyjrzeć się z bliska jak przebiega proces powstawania bombki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały i oglądały proces powstawania bombek.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Krainie Marzeń

Nasza szkoła współpracuje z wolontariuszami grupy Projektor, którzy są częstymi gośćmi na zajęciach u maluchów.

zdjecia z zajęć z wolontariuszami

Spotkanie z panią policjant, która przybliżyła nam jak powinniśmy się zachować w czasie różnych zagrożeń.

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka zaprosiliśmy do naszej klasy Klauna, z którym wspólnie bawiliśmy się. Były zabawy z chusta Klanza, chodzenie na szczudłach, malowanie rąk itp.